Detoxikační lázeň nohou

Zdraví lidského těla závisí mimo jiné  na jeho elektrické rovnováze. Zdravé tělo by mělo z 80% obsahovat záporně nabité ionty (anionty), z 20% pak ionty kladné (kationty). Protože však tělo působí jako magnet, přitahuje a zadržuje toxiny. Část těchto toxinů tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, nestrávené bílkoviny, zásoby cholesterolu, kyselina močová, kyselina mléčná a škodlivé látky nahromaděné ve vašem těle ze znečištěné vody, atmosféry a špatného jídla. Tyto toxiny narušují normální chod organismu a vytvářejí tak příhodné prostředí pro rozvinutí různých nemocí, alergií a nesprávných reakcí imunitního systému. Technologie vytváření iontů je známa po desetiletí. Klíčem k úspěšné detoxikaci je právě souběžné vytváření kladně a záporně nabitých iontů, které působí při terapii zároveň. To nyní umožňuje odstranit nežádoucí toxický materiál nahromaděný v těle, ať už kladně či záporně nabitý.detoxikace Dobřichovice

Jak detoxikační přístroj funguje?

Detoxikační přístroj  vytváří ve vodní lázni slabé elektrické pole, které cirkuluje v těle a vytváří nabité částice – ionty. Ty v těle účinně neutralizují opačně nabité částice, a tělo je pak samo schopno se jich zbavit pomocí více než 2000 pórů na chodidlech. Dochází tak k neutralizaci krve a tělních tkání, a k ustálení vyrovnaného pH.

Jak často bych měl/a detoxikace absolvovat?

Na začátku je dobré používat lázeň každých 72 hodin. Tak budou toxiny vyloučeny z vašeho těla co nejdříve. Detoxikační přístroj je jednoduše řečeno přístroj, který umožní vašemu tělu získat zpět správné energetické pole, které stimuluje přirozenou detoxikaci. Po pěti až deseti užití můžete přístroj používat jednou za měsíc pro udržení správné rovnováhy ve vašem těle.    

detoxikace Dobřichovice 2

Co se dá pomocí detoxikačního přístroje léčit?

Detoxikační přístroj neléčí nemoci. Pomáhá vašemu tělu zbavovat se odpadních látek. Je li vaše tělo správně vyčištěno, jeho orgány budou přirozeně fungovat lépe.

Změní se barva vody, i když v ní nemám chodidla?

Ano! Kombinace kovu v sestavě a mořské soli způsobí změnu barvy vody v závislosti na městě, kde žijete a na složení vody kterou používáte. Barvu nezpůsobí Vaše toxiny, ale hlavně rozklad vody a drobných nečistot z chodidel, potu,…Voda nikdy nebude čistá jako z kohoutku.

detoxikace Dobřichovice 3

Jak mi může iontová koupel chodidel pomoci?

  • posílit váš imunitní systém
  • pomoci při zotavení z poranění a rekonvalescenci po chirurgických zákrocích
  • ztišit bolest a ztuhlost kloubů při artritidě
  • zlepšit váš spánkový rytmus
  • odstranit z vašeho organismu těžké kovy
  • odstranit krevní usazeniny
  • zlepšit funkci jater a ledvin

Má léčba nějaké vedlejší efekty? 

Použití přístroje nemá žádné vedlejší účinky na váš organismus. Někteří lidé mohou po použití přístroje pociťovat slabou bolest hlavy. Pití dostatečného množství vody během léčby omezí tyto potíže na minimum. Detoxikační vanička vypadá skoro stejně jako vanička k pedikúře na lázeň nohou. Je však sestavená tak, že v průběhu 30 min ošetření v ní vzniká elektromagnetické pole.

Tato léčebná metoda aktivuje v lidském organismu přirozený autodetoxikační systém a umožňuje mu vyrovnávat a obnovovat základní energetické úrovně.  V principu umožňuje, aby se tělo detoxikovalo samo.

Většinu lidí zaujme zbarvení vody, které je někdy opravdu silné- voda někdy až zčerná. Každého samozřejmě napadá, co za usazeniny v těle má, barva vody, však není dána vyplavením toxinů, ale rozkladem vody na kladné a záporné ionty a také rozkladem všech látek vyskytujících se ve vodě ( výměšky mazových a potních žláz, odumřelá vrstva pokožky, zbytky kosmetických přípravků –lak na nehty, krém,..).

detoxikace Dobřichovice 4

Vanička tedy napomáhá srovnání energetického prostředí v našem těle, díky tomu se tělo samo lépe čistí a odbourává toxiny.

Je však fakt, že v našem těle elektrický náboj máme a pokud žijeme v uspěchané době, tak díky  stresu, špatné stravě, nedostatečnému spánku  a dalším negativním vlivům naše tělo nefunguje jak má, potřebuje pomoci, aby se dostalo do rovnováhy(málokdo asi může říct, že ho nic netrápí a že mu vše funguje na 100%).

Jedna procedura trvá 30 min, máte nožky ponořené v teplé vodě a můžete si číst nebo jen tak relaxovat. Někdo může pociťovat jemnou únavu, stejně jako po masáži ( je to tím, že se v těle začínají startovat očistné procesy), někdo zas ale uvádí, že se cítí dobře, nabitý energií a odpočinutý.

Jaká je cena procedury?

  • jedna procedura 250Kč (30min)
  • jedna procedura s másáží chodidel 320Kč
  • intenzivní a pravidelná kúra 10-ti ošetření 2000Kč

Objednávat se můžete u sl. Kateřiny na tel: 736 136 829

 

Napsat komentář