20170407_185310

Nové Bio kosmetické ošetření ,,KRÁSNÁ TVÁŘ A KLIDNÁ DUŠE“

Toto ošetření je spojení dvou úžasných českých kosmetických značek- Nobilis Tilia a Havlíkova Apotéka

Nobilis Tilia je úžasná firma, na trhu již od roku 1994, vyrábí s pokorou k přírodě i k lidem úžasnou aromaterapeutickou kosmetiku. Nabízí opravdu velký výběr produktů, od produktů pro děti až po produkty pro muže, těhotné ženy,atd. Nabízí i větší balení a profi produkty určené pro salony. Tato firma je mou srdeční záležitostí, je to kosmetika na vysoké úrovni, ale není za nesmyslené peníze, funguje a díky éterickým olejům je to i taková terapie pro duši..

Havlíkova Apotéka je na trhu kratší dobu, výběr produktů je užší, ale  postupně se rozšiřuje, ale jsou to tak úžasné produkty, že jsem je musela zařadit i do péče ve Studiu Style.Lékárník minulého století, pan Havlík byl opravdový mistr oboru, sám kosmetiku vyráběl, mnohdy pro konkrétní osobu, na míru a sbíral prověřené a staré receptury, některé až ze 17.století..Takže i když vnučka tohoto lékárníka vzkřísila tuto značku celkem nedávno, jsou přípravky prověřeny již dobou minulou, kdy se konzervovalo jen přírodně.Kdo je zvyklý na klasickou ,,chemickou“ kosmetiku, asi si bude muset chvíli zvykat na přírodní a PŘIROZENÉ vůně, ale STOJÍ TO ZA TO..

 

Ošetření je na cca 75 min- 1,5 hodiny a je za cenu 700,- Kč, jde o kompletní ošetření a jako bonus si užijete masáž rukou při působení masky

 

Katka- 736 136 829